Biz sizi arama motorlarında birinci sırada çıkaracağımızı iddia etmiyoruz, sizi birinci sıraya çıkarıyoruz.

  Öncelikle Google dostu bir site oluşturup sitenize ziyaretçi gelmesini sağlıyoruz. Özgün içerikler hazırlayarak arama motorlarına kaydın yapıyoruz.Sizin verdiğiniz bilgiler ile birlikte sitenin içeriği oluşturuyoruz.

  Sitenin içeriğini meta etiketleriyle doğru ilişkilendirip sizi arama motorlarında en üst sıralara taşıyoruz. Robot txt dosyası ile sitenizin resimlerinin arama motorlarında görsellerde çıkmasını sağlıyoruz.

  Tüm bunları yaparken sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Sizi sürekli bilgilendiriyoruz. Başlangıçtan itibaren arama motorlarında geldiğiniz noktayı sizinle paylaşıyoruz. Arzu ettiğiniz kelimelerde üst sıralara çıkarken gelinin noktada yapılması gerekenleri analiz ediyoruz.

  Çok müşteri ile çalışmıyoruz. Google'de üst sıralara çıkmayı hedef olarak seçen müşterileri tercih ediyoruz. Çünkü biz bir aylık çalışma yapmıyoruz. Hergün hizmet veriyoruz. Böylece bütün bir yıl boyunca müşterimizi en üş sırada tutuyoruz.

  Biz başkaları gibi iddia etmiyoruz, sizi üst sıraya taşıyoruz. Müşterimize verdiğimiz sözü tutuyoruz, doğru bilgileri paylaşıyor, asla aldatmıyoruz.

  Arama motorlarında üst sırada olmak sizin için önemli ise referanslarımızı görmek için iletişime geçebilirsiniz.

  Tel: 0505 234 31 70

  Tel: 0212 461 44 82

  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper